SPORT, MUZYKA, ZABAWA, EMOCJE i wiele więcej...

Prezentujemy Wam plan na dwa festiwalowe dni. Już w ubiegłym roku wzbogaciliśmy formułę wydarzenia o pokazy, animacje, koncert. W ósmej edycji jeszcze więcej atrakcji na scenie i nie tylko! Mamy nadzieję, że bogaty program na wspólne ponad 24 godziny stworzy wspaniałą atmosferę. Zapraszamy wszystkich - zawodników i kibiców - do skorzystania z tegorocznej oferty.

Sobotnie spotkanie w Miasteczku Festiwalowym zakończymy koncertem. Na scenie prawdziwy ogień - zespół OGIEŃ - grupa z pobliskiego Kościana znana między innymi ze współpracy z Wilkami i Feel oraz hitu „Mary Jane”. Piosenka z miejsca stała się hitem sieci, a teledysk z serialowymi gwiazdami Ulą Dębską i Michałem Malinowskim zyskał wielkie zainteresowanie na YouTube, jak i na wielu portalach muzycznych i plotkarskich.

Dzięki temu singlowi zwyciężyli w finałowym odcinku programu „O!Polskie Przeboje”, który stał się przepustką do udziału w koncercie Debiutów na 54. KFPP w Opolu.

W niedzielę - wraz z kończącą się 24 -godzinną rywalizacją będzie coraz bardziej tanecznie - najpierw ZUMBA KIDS, a po dekoracji zwycięzców występ w rytmach disco polo - BOBI!

 

Sponsorzy