Wyniki 24h Rawickiego Festiwalu Sportu 2013

231 zawodników 24 godzinnnego Rawickiego Festiwalu Sportu wbiegając po raz ostatni w strefę zmian biło organizatorom brawo skandując "dziękujemy". Lepszej rekomendacji już spodziewać się nie można- będzie to też dla organizatorów największa satysfakcja i motywacja przy tworzeniu kolejnej edycji festiwalu. Poniżej udostępniamy wyniki poszczególnych dyscyplin. Informacji o przebiegu festiwalu szukać można również na stronach: onet.pl, w relacjach Telewizji Leszno, na profilu facebookowym festiwalu, czy portalu Radia Elka. Obszerna relacja ukaże się w dwutygodniku "Ziemia Rawicka".

Wyniki 24h Biegu Plantami Jana Pawła II :

http://w.sts-timing.pl/pliki/wyniki24h_rawicz.pdf

 

 

Wyniki 24h Turnieju Piłki Nożnej :

 

ŻAKI godz. 17.00-20.00

Polska - Hiszpania 0-3

Niemcy - Anglia 4-1

Włochy - Francja 5-2

 

Polska - Anglia 4-2

Hiszpania - Francja 6-1

Niemcy - Włochy 7-5

 

Polska - Niemcy 2-4

Hiszpania - Włochy 3-0

Francja - Anglia 5-3

 

Polska - Włochy 2-0

Hiszpania - Anglia 6-2

Niemcy - Francja 4-1

 

Hiszpania - Niemcy 2-1

Polska - Francja 2-0

Anglia - Włochy 2-3

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Hiszpania

2. Niemcy

3. Polska

4. Włochy

5. Francja

6. Anglia

 

OLD BOY godz. 20.00-24.00

RAWICZ - WĄSOSZ 2-2

KOBYLIN - KOŚCIAN 3-4

 

RAWICZ - KOBYLIN 6-2

WĄSOSZ - KOŚCIAN 0-7

 

RAWICZ - KOŚCIAN 5-5

WĄSOSZ - KOBYLIN 5-2

 

Klasyfikacja Końcowa:

1. Obra Kościan

2. Rawia Rawicz

3. Orla Wąsosz

4. Piast Kobylin

 

DZIKIE ZESPOŁY I  24.00-4.00

Promet - Wąsowski Walec 2-1

Pink Panthers -Nie Mamy Nazwy 0-5

BSK Biskupin - Binladeny 0-0

 

Promet - Pink Panthers 4-0

Nie Mamy Nazwy - BSK Biskupin 2-0

Wąsowski Walec - Binladeny 3-0

 

BSK Biskupin -Promet 0-4

Pink Panthers - Wąsowski Walec 0-8

Binladeny - Nie Mamy Nazwy 1-1

 

Pink Panthers - BSK Biskupin 1-0

Promet - Binladeny 7-0

Wąsowski Walec - Nie Mamy Nazwy 5-2

 

Binladeny - Pink Panthers 0-3

Nie Mamy Nazwy -Promet 1-5

BSK Biskupin-Wąsowski Walec 1-2

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Promet Koźmin Wlkp.

2. Wąsowski Walec Wąszosz

3. Nie Mamy Nazwy Rawicz

4. Pink Panthers Rawicz

5. Binladeny Rawicz

6. BSK Biskupin Wrocław

 

DZIKIE ZESPOŁY II 4.00-8.00

Ferrpol - F.C Sznapsy 1-0

Arpon - Magic Boys 0-2

Dawi - F.C Ponalewce 5-0

 

Ferrpol - Arpon 2-2

Magic Boys - Dawi 6-1

F.C Sznapsy - F.C Ponalewce 1-1

 

Dawi - Ferrpol 3-3

Arpon - F.C Sznapsy 1-0

F.C Ponalewce - Magic Boys 0-4

 

Arpon - Dawi 2-1

Ferrpol - F.C Ponalewce 2-0

F.C Sznapsy - Magic Boys 0-6

 

F.C Ponalewce - Arpon 0-5

Magic Boys - Ferrpol 2-2

Dawi - F.C Sznapsy 3-2

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Magic Boys Rawicz

2. Arpon Miejska Górka

3. Ferrpol Rawicz

4. Dawi Rawicz

5. F.C Sznapsy Rawicz

6. F.C Ponalewce

 

MŁODZIK godz. 8.00-13.00

Orlik 1 Rawicz - Orlik 2 Rawicz 1-0

SP 1 Rawicz - SP 5 Rawicz 0-0

Football Academy Leszno - FC Planty Rawicz 0-4

FC Planty Rawicz - SP 5 Rawicz 1-2

Orlik 2 Rawicz - FA Leszno 1-1

FC Planty - SP 1 Rawicz 2-2

Orlik 2 Rawicz - SP 5 Rawicz 0-5

Orlik 1 Rawicz - FA Leszno 3-1

Orlik 2 Rawicz - FC Planty 0-5

Orlik 1 Rawicz - SP 5 Rawicz 1-3

FA Leszno - SP 1 Rawicz 0-3

Orlik 1 Rawicz - FC Planty 1-4

FA Leszno - SP 5 Rawicz 0-1

Orlik 2 Rawicz - SP 1 Rawicz 0-5

 

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 5 Rawicz

2. FC Planty Rawicz

3. SP 1 Rawicz

4. Orlik 1 Rawicz

5. Football Academy Leszno

6. Orlik 2 Rawicz

 

ORLIK godz. 13.00-17.00

Barcelona- Real 2-1

Borussia - Real 1-1

Manchester -PSG 1-3

Barcelona - Bayern 1-1

Real - PSG 0-4

Borussia - Manchester 2-0

Barcelona - Borussia 3-0

Real - Manchester 2-3

PSG - Bayern 1-1

Barcelona -Manchester 1-1

Real - Bayern 4-1

Borussia - PSG 1-1

Real - Borussia 2-1

Barcelona - PSG 1-0

Bayern - Manchester 2-2

 

Klasyfikacja końcowa:

1. F.C Barcelona

2. PSG

3. Real Madryt

4. Borussia Dortmund

5. Manchester united

6. Bayern Monachium

 

 

Wyniki 24h Stretball (koszykówka 3x3) :

 

 Grand Prix Wielkopolski w Streetballu (Pierwsza z sześciu eliminacji cyklu - jedyna rozgrywana nocą) :

1.„Chłopaki z Baraków” Poznań, 

2. „Ferrpol” Rawicz, 

3. „Ja To Ja” Wschowa, 

4. „Homies” Konin, 

5. „Grubasy” Rawicz, 

6. „Klękaj do Miecza” Góra, 

7. „Wielbłądy” Rawicz.

 

Mecz Rawicz - Leszno (rywalizowali: kadeci, kadetki, kat. open) zakończył się zwycięstwem rawiczan. Wynik łączny 213:207

 

 

Wyniki 24h Maratonu Pływackiego

http://www.nadobny.net/maraton/

 

 

Wyniki 24h Siatkówka Plażowa

 

Kobiety:

I. Masters – Karolina Lorek, Sara Wieliczko

II. 24h to za mało – Agata Kowalska, Monika Żurek

III. ZS3 Rawicz – Paulina Glina, Lidia Knap

 

Mężczyźni do 18 lat:

 

I. Nołproblem – Jakub Siecla, Patrycja Wojtyczka

II. Konsumenci miodu – Bartosz Urban, Bartosz Wojtera

III. Defensores – Mateusz Wrąbel, Bartłomiej Kaczmarek

 

Mężczyźni + 18 oraz mixy:

 

I. SMS Olimp 1: Paweł Bracisiewicz, Aleksandra Woźniak

 

II. Młodzi Jutrosin: Adam Jarus, Mikołaj Piotrowski

III. K-Team: Dawid Kozica, Łukasz Kląskała

 

 

Wyniki 24h Wyścigu Kolarskiego

Pętla: 400m

I. Stowarzyszenie Na Szlaku Krobia - 1741 okrążeń

II. Rawickiego Stowarzyszenie Cyklistów "Bike" - 1720 okrążeń

II. Ambit Racing Team Leszno - 1668 okrążeń

IV. Emeryci Kościan - 1498 okrążeń

V. Rawtur PTTK Rawicz - 1460 okrążeń

VI. RawTur 68+ - 1391 okrążeń